3D Tlačiarne Súčasťou Všetkých Kovových Buldog MK8 Vytláčacie 1.75/3.0 mm Vlákna Hliníkovej Zliatiny 3d tlačiarne príslušenstvo krátke vzdialenosti, full metal

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: full metal mk8, MK8 Krku, 3d mk8, kovové mk8, CR10 Hotend, všetky kovové hotend mk8, mk8, creality hotend, všetky kovové krku, všetky kovové horúci koniec.

    €6.81 €7.57
  • Názov Značky: kreatívne 3d
  • Položka Druh: J-vedúci

3D Tlačiarne Súčasťou Všetkých Kovových Buldog MK8 Vytláčacie 1.75/3.0 mm Vlákna Hliníkovej Zliatiny 3d tlačiarne príslušenstvo krátke vzdialenosti, full metal

Zoznam balíkov: 1Pcs x Buldog vytláčacie parametre Výrobku: All-metal ďaleko-rozsah vytláčacie, Univerzálny All-Metal Vytláčacie, môže byť použitý pre mnoho DIY 3D tlačiarne a môže byť vložený vo väčšine J-hlavy trysky, support1.75mmwith3mmTwo suppliesSymmetrical dizajn (motor namontovaný na ľavej alebo pravej) Plne zostavený a testovali Všetky kovové vytláčacie Stabilné a presné vytláčacie pohon Direct drive vytláčacie Konfigurovateľné 42 stepper motory a vysokú presnosť planetárny prevodové motory Môžu byť poháňané ako na krátku vzdialenosť, alebo vzdialenej vytláčacie Ľahko drôtu, len push bar ručne Hmotnosť: 100 gramov Materiál: Hliník Jednoduchá Montáž Najnovšie technológie,stabilný a spoľahlivý výkon, Vytláčacie výstroj vnútorného otvoru: 5 mm. ( Môžete meniť podľa aktuálnej situácie,napríklad, použiť MK7 Vŕtania 5 mm výstroj), Určený pre 1.75 mm vlákno,vonkajší priemer Potrubia je potrebné <4.2 mm Symetrický dizajn (motor môže byť nainštalovaný na ľavej alebo pravej strane). Kompletné zmontované a testované. All - metal vytláčacie. Vytláčacie jednotka je stabilné a presné. Direct drive vytláčacie. Vhodné pre 42 stepper motory a presnosť planetárny redukcia motora. Môže byť riadený, ako krátku vzdialenosť, alebo vzdialeným vytláčacie. Jednoducho vymeniť žiarovky , stačí tlačí ho. Kompatibilné s E3D / J-vedúci / MK8, atď.

ShenZhen Tvorivosti Technology Co.,Ltd Popis:

Tvorivosť je inovatívne high-tech podnikov špecializujúcich sa na 3D tlačiarne dizajn, Výskum a Vývoj, výroba, predaj, náhradné diely a 3D tlačiareň súvisiace s derivátmi. Spoločnosť sa zaviazala, vývoja a inovácií z 3D tlačiarne trhu pre jednotlivcov, rodiny, vzdelávanie, spoločnosť poskytuje účinné a cenovo dostupné 3D tlač riešenie pre každého zákazníka požiadavky na účinnosť, kvalitu a rýchleho prototypovania.

Rozšírené kľúčové slová: Tvorivosť 3D tlačiarne,I3 3D tlačiarne,Jadro XY 3D tlačiareň,3D tlačiarne, motor,Stepper motor,17HS4401,17HS4401S,NEMA 17 Motora,NEMA 23 Motora,Stepper motor dirver,3D tlačiarne, príslušenstvo,3d tlačiarne diely,Ložiská,Spojky,Vytláčacie auta,Titan vytláčacie,CR10 vytláčacie,MK8 vytláčacie,tryska,MK8 tryska,E3DV6 tryska,MK10 tryska,Hrdla,PLATÓN 170,3 D DOTYK,BL DOTYK,LERDGE,Automatické vyrovnávanie,PTFE trubky,Kúrenie hliníkový blok,100K Linka,E3DV6 Kit,GT2 Auta,základná Doska regulátora,motorom,Tepelne odolná páska,Lineárne Ložiská,LCD2004,A4988 stepper motor vodiča,Drv8825 stepper motor vodiča,T8 viesť skrutku,E3D J-vedúci,Kladka&remeňa,Presuňte Reťazca,Radiátor,Lineárne sprievodca,3D spotrebného materiálu pre tlačiarne,CHKO vlákna,ABS vlákna,CHKO,ABS,3D tlačiarne teplej posteli,3D tlačiarne, ventilátor,3D tlačiarne tryska,3D tlačiareň, napájací zdroj,3D tlačiarne doske.

Popis: Tvorivosť je jedným z najviac profesionálnych 3D tlačiarne a príslušenstvo z Číny. Výhradné rozvoj dve farebné 3D tlačiarne a Core XY3D tlačiarne sú dobre prijaté užívateľov na celom svete; zaväzujeme sa, že je vaša dôveryhodným dodávateľom,Našej spoločnosti bude používať najlepšie ponuky cena je pre vás a one-stop servis.

1.O nás: ShenZhen Tvorivosti Technology Co.,Ltd je one-stop servis služieb pre 3D tlač výroba, Výskum, Vývoj, predaj, príslušenstvo a 3D tlač-súvisiace deriváty z Číny.

Tvorivosť Všetky Naše 3D tlačiarne a príslušenstvo produkty poskytujú global (vlastné, dizajn, korektúry) 2.Kontakt: E-mail: sales#Creativity3Dprinter.com použite Prosím # po výmene s @. 3.PLATBY: akceptujeme nasledujúce spôsoby platby:

Viazaný,T / T vopred, Paypal, Western Union.

Ak máte akékoľvek ďalšie podmienky, pls kontaktujte nás. 4.Dlho Záruka: ponúkame 90-365days záruku na všetky položky. Diely môžu byť vrátené na výmenu alebo vrátenie peňazí počas záručnej doby.

Položky budú testované pred zásielky.Budú v dobrom stave.Ak tam sú niektoré problémy s položkami, neváhajte nás kontaktovať.

Prosím, láskavo kontaktujte nás pred vrátením výrobkov. Všetky vráti sa musí podať do 90 dní od tejto zásielky dátum. Priznanie musí byť v novom stave(ROVNAKOM STAVE, v akom bol odoslaný na vás). 5.Rýchle dodanie: Časti by byť dodávaný do 1-7 pracovných dní.

Ak nemáte účet s akýmkoľvek kuriéra, môžeme vám pomôcť pripraviť dopravu na našej strane a vopred prepravné náklady tu. Môžeme loď našej časti DHL, UPS, FedEx, TNT, a pod. na mnohých miestach vo svete. Ak dávate prednosť iných prepravných spôsoby, oznámte nám to a my vám skontrolovať, či je k dispozícii. Zabezpečíme najnižšiu prepravných nákladov. 6.CLA & ODOVZDANIE POPLATOK: Prosím, vezmite prosím na vedomie, že naše ceny sú EXW cena nie je vrátane poštovného poplatku alebo manipulačné poplatky.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty