10Pcs H-typ - Free stripping spájky bezplatne rýchle svorkovnica Konektor Dvojitý drôt zadok konektor LED solderless konektor

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: diamond blokov tehly časti, dieťa sequin nohavice, snr0016q16, 16ir ag60, čínsky plášť, spájky, lug 100, 500v motora, spájky, lug podložka, lucas plagát, spájkovanie lug.

    €2.17 €4.33
  • Druh: Splice

Vlastnosti: Tento výrobok nie je rozdelené na mužské a ženské, parthenogenesis, muţi a ţeny bežné dokovacej 1. Rozlúčiť sa tradičné elektrické pásky spojenia, bezpečnejšie, viac štandardizované a efektívnejšie. 2. Rýchla operácia elektroinštalácie, šetrí čas, úsilie, jednoduchosť, rýchlosť a cena. 3. Je zadarmo, peeling, dirigent nie je vystavená, a prúd je vynikajúce, tak, aby nedochádzalo k ohrozeniu bezpečnosti. 4. Použiť piercing spojenie, aby nedošlo k poškodeniu pôvodného drôt ochrannej vrstvy. Prierezová oblasť drôt, ktorý je väčší ako plocha prierezu drôtu a znížiť prúdové zaťaženie. 5. Prijíma štruktúra viacerých piercing izolácie vodičov a upínanie a upínanie, zabezpečiť, že pripojenie nie je ľahké spadnúť a posilniť bezpečnosť záruka na zabránenie vzniku oblúka. 6. Použitie 2 vodič 2 zadok, a použite vnútorné plastové telo izolácie, aby sa zabránilo skratu. Zlepšiť zapojenie štandardizácie a uľahčiť neskôr kontroly. 7. To je veľmi univerzálny a je kompatibilný so všetkými druhmi single-core, pevný drôt, multi-core drôtu, ohybný drôt, a sú vhodné pre rôzne aplikácie.

Altin Snab2020-12-10
"Very fast. Thank you. I think they'll come in handy."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty