Mydlá Batérie Powered 700ml Wall-Mount Automatický Senzor IR Dotyk-voľný Kuchyňa Mydlo Mlieko Čerpadlo pre Kuchyňu, Kúpeľňu

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: automatické nespresso, ručné umývačky, skladovanie tekuté mydlo, darček zlato, wall mount komora mydla, lege dávkovač alkoholu, kuchynský nástroj, attiny84, mydlá batérie, kúpeľňa ružová.

    €14.01 €26.93
  • Hlavný Materiál: ABS, AKO
  • Dávkovač Tekutého Mydla Typ: Automatický Dávkovač Na Mydlo
  • Názov: LemonBest
  • Druh: Tekuté Mydlo Automaty
  • Názov Značky: LemonBest
  • Funkcia: Penové Mydlá
  • Rozmer: 11*10*16.5 cm
  • Kapacita: 600 ml

Hádať sa vám to páči!!!

Funkcie: Auto-Sensing: Vstavané infračervené inteligentný senzor, plne automatické a dotyk-bez operácie, bez viac, obráťte sa, aby sa zabránilo druhý kríž-infekcie. ŽIADNY Odpad: Jeden z kvapaliny 1ml, odstránenie odpadov a pultu neporiadok. Jednoduché a bezpečné použitie: kryt môže byť uzamknutý, montáž na stenu, jednoduchá inštalácia a používanie. poháňaný 4*AA batéria (nie je súčasťou), s LED indikátor, výhodnejšie použiť v noci. Max. kapacita: 700ml. Ideálne pre vodičky tekuté mydlá alebo dezinfekcia, atď. Ideálny na použitie v kúpeľniach, kuchyniach, škôlky, úrady, školy, nemocnice, letiská, hotely a reštaurácie. Poznámky: 1. Neinštalujte dávkovač s menej ako 2" (5 cm) výška pod stolom. 2. Senzor je na základni rozprašovača. Účinok rozsah 0-10 cm pod snímačom. 3. Tento dávkovač je dizajn pre vnútorné použitie. Priame slnečné svetlo alebo exponovaných miestach by sa mohli zničiť snímač IR produktu. 4. Nízke napätie indikátor, keď zistíte, LED svetlo, ligotať sa neustále, kým dávkovač na pohotovostnom režime, batériu vymeňte je potrebné. 5. Nepoužívajte alkohol alebo iné chémia kvapaliny. 6. Tento mydlá nie je vodotesný. Špecifikácia: Typ: Na Stenu Dávkovač Na Mydlo Materiál : ABS, AKO Množstvo : 1 ks Položka Farba: Ako je znázornené Max. Kapacita: 700ml Drop Objem : 1 ml / čas Účinok Vzdialenosť: 0-10 cm Batéria: 4*1,5 V AA batérie (nie sú súčasťou) Statický Prúd: 60uA Menovitý Prúd: 120mA Veľkosť: 11*10*16.5 cm / 4.3*3.9*6.5" Čistá Hmotnosť: 0.425 kg / 15oz Package: 1*montáž na Stenu dávkovač na mydlo 1*Kľúčové 1*Montované príslušenstvo 1*Enllish používateľská príručka 1*Balenie box

G Isaev20202020-09-16
"Fully corresponds to the description. There is a dosage adjustment. It works very clearly. The box is all crumpled, but inside packing is in air-bubble. True, the icon on the front panel is a little lubricated. And some scratch on the body. Sending and delivery is very prompt to St. Petersburg 14 days."
Boomgoga2021-01-26
"Got quickly, three days, put, works, how much batteries and the device itself is not known"
Adnylesil2020-12-22
"The product arrived safely. I already have one at home and I am very satisfied. That's why I ordered the second one, both work without problems. I recommend seller."
Maneto3202020-11-12
"Discreet product. Hope it lasts over time!"
Rollerb792020-09-20
"The dispenser works sharp enough, nothing superfluous, does not drip. You can choose 2 modes (small, normal) and there is a toggle switch to disable, so that the batteries do not spend. There was a problem with the installation, as the back panel simply did not work out (maybe I'm a handwork, xs). I use almost half a month-no problems, so I advise you to buy, preferably 2 (one in the kitchen for washing dishes, one in the bathroom). I use ordinary liquid soap from a bottle."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty