1 kus Ryby feeder držiak krúžok akvárium tropické ryby čerstvé útes nádrže, zavesiť na držiteľ multi použitie 2 v 1

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: 2k fotoaparát, útes, aqarium lampa, hlboké jazierko ryby feeder, akvárium betta, slanom náleve krevety, reef aquarium, akvárium držiteľ, akvárium marin, akvárium držiteľ.

    €6.83 €7.34
  • Názov Značky: HONGYI
  • Druh: ryby
  • Materiál: Akryl

Popis produktu

Zaviesť: Vyrobený z vysoko-kvalitné akrylové materiálu, najmä na kŕmenie plávajúce rýb Prostredníctvom kŕmenie kruhu pridať krmivo pre ryby, môže sa účinne brániť rýb z vznáša, alebo do filter, nádrž, spôsobuje rybieho odpadu. Dlhodobé užívanie, viac umelé ryby návyky: keď ľudia, ktorí sú blízko, ryby sa objaví podmienky rádioaktívnych kŕmenie okolo kŕmenie kruhu a zhromaždili zaujímavý jav, 2 v 1 feeder: Priemer 8 cm, výška tela 5.5 cm Celková dĺžka s zavesiť na súpravou 12 cm Môžete mať 2 cm hrúbka skla Dvojité zavesenie na auta design multi použitie Vhodné pre ADA style nádrž bez krytu Vhodné aj pre normálnu akvárium s krytom Námestie feeder: Arcylic materiál feeder krúžok Veľkosti S: 10x6x4cm (Dĺžka x Šírka x Výška) L veľkosť: 16x10x4cm (Dĺžka x Šírka x Výška) Vyrobený z vysoko-kvalitné akrylové materiálu, najmä na kŕmenie plávajúce rýb Prostredníctvom kŕmenie kruhu pridať krmivo pre ryby, môže sa účinne brániť rýb z vznáša, alebo do filter, nádrž, spôsobuje rybieho odpadu. Dlhodobé užívanie, viac umelé ryby návyky: keď ľudia, ktorí sú blízko, ryby sa objaví podmienky rádioaktívnych kŕmenie okolo kŕmenie kruhu a zhromaždili zaujímavý jav, Balík obsahuje: 1x arcylic feeder krúžok

Miguel Brizuela2020-08-17
"Qualität der Schalw ist prima... echt stabil. Verpackungskarton war zerdrückt. Da könnte der Verkäufer nachbessern. Aber Karton des Feeder war heile und Feeder auch."
Fcoronin2021-01-20
"This is not good to joint enough on glass - and expensive"
Pzonearth2020-11-04
"Everything is fine"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty