12 Pack Mardi Gras Najrôznejších Korálkový Náhrdelník Kovových Kole Multi Farby Kostým Náhrdelník Príslušenstvo – pre Akcie a Párty

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: veľkonočné dovolenku príslušenstvo, sexy mardi gras korálky, roztomilý freddy krueger kostým, benátske, veľkonočné hliny príslušenstvo, kúpiť freddy krueger kostým, loptu maska mužov, osobné mardi gras korálky, mardi gras party, miniatúrne veľkonočné príslušenstvo.

    €13.17
  • Príležitosti: Deň matiek
  • Číslo Modelu: 12 pack kovové kolo multicolor oblečenie náhrdelník
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

STRANA BEZ KORÁLKY? Mardi gras festival sa blíži ste na to pripravení? Hľadáte na okoreniť vaše podujatia? Karneval? Hľadáte dekorácie a je ťažké nájsť správnu predstavu a množstvo? Ak máte v pláne strany bez korálky (máte?) potom sme to za vás. HONOSNÉ: A Mardi gras party bez korálky (Veľa z nich) nie je účastníkom. Potrebujete niektoré honosné buľvy atraktívne korálky, aby party hit. A dostali sme ju pre vás. Pútavý plastové kovové farby Zlata, Zelené a Fialové to bude určite zápas vaše krídlovky kostým pre udalosť. Každý náhrdelník je 33 cm a z každého kola lopta je 7mm.

VEĽA KORÁLKY: Tento náhrdelník korálky prichádza v rôznych množstvo balíčkov. Si môžete kúpiť za menej ako 12 pack alebo 144 bulk balenie. Dostali sme 24, 48 a 72 ak budete potrebovať inú sumu. Získať čo najviac, aby váš deň nezabudnuteľný. Je to skvelé, photo booth pozadia, party dress up, nočný klub strany, alebo ho použiť pre stranu prospech pre akúkoľvek oslavu. FAVONIR: Našu značku funguje ťažké nájsť správnu stranu prospech pre vás. Prinášame vám najlepšiu kvalitu a spomenul som služba? Ó, áno, to je pravda. Záleží nám na vás a chceme, aby váš Tuk utorok strany vyzerajú úžasne. Materiál tohto perlové náhrdelníky pre vašich hostí na nosenie, alebo zavesiť okolo nich v miestnosti pre dekorácie a dajte nám vedieť, ako to išlo. Počúvame.

UMOŽŇUJE STRANA: Stať sa stredom pozornosti, s týmto festival korálky náhrdelník príslušenstva. hoďte ich priateľov a divákov na sprievod sa budú páčiť. Pri nosení ich stack toľko reťazca na seba, bude to vyzerať oveľa lepšie. Uisťujeme vás, ak narazíte na akékoľvek otázky týkajúce sa vašej strany prospech nastaviť sme sa tam, aby vám pomohol.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty