Objektív Kamufláž Daždi Kryt Pre Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD (A011) objektív Kryt Dážď ochranné puzdro

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: a7iii, fotoaparát dážď pokrýva, textilné dážď zariadenia, 150 600 mm tamron, studené nohy, parasol tamron, hb434666rbc pre huawei e5573, tamron 70 300 objektív, canon sl2 pokožky, kamufláž kryt.

    €43.78 €48.64
  • Číslo Modelu: SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD
  • Použitie: Objektív
  • Príslušenstvo Typ: Objektív ochranné puzdro
  • Názov Značky: ROLANPRO
  • Štýl: Šnúrkou Tašky
  • Druh: Objektív Prípadoch
  • Package: Áno

Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD(A011) objektív zbrane, oblečenie

Ocitol sa na zbrane, oblečenie špeciálne určené pre nový Tamron Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD objektív začala najnovšie zbrane, oblečenie, podľa vzhľadu a funkčný dizajn fotoaparátu a objektív pevne a ovládanie okien, tlačidlá majú operácie, nemá vplyv na prevádzku fotoaparátu.

Na 600mm strane fotoaparátu diely a špeciálne účely, zbrane, oblečenie, použite bežne nosenie, zbrane, oblečenie po inštalácii tejto časti ovplyvňuje objektív predkus.

Tento produkt neobsahuje objektív, trupu a statív.

Kupujúci preventívne opatrenia

Prosím, skontrolujte, či stroj, ktorý máte Položka sa stane kompatibilný, alebo nie.

Po zakúpení položky, ktoré nie je kompatibilný žiadosť o návrat náklady kupujúceho zodpovednosti.

Kupujúci adresa sa musí zhodovať s adresou.

Zmeniť kupujúci adresu do angličtiny, a skontrolujte, či adresa a telefónne číslo ešte raz.

Záruka

Položka sme predali je v dobrom stave a boli chacked starostlivo pred shippment.Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém.

Sľubujeme, 1 rok záruka zahrnuté proti vady materiálu alebo spracovania. Záruka sa nevzťahuje na zneužívanie (napr. kvapaliny, piesok, vplyv poškodenie, atď.).Oprava je zadarmo, ale kupujúci zaplatiť náklady na dopravu.

Zásielky

Máme loď cez EMS/DHL/Čína Príspevok Air Mail na prvý raz od Pekingu po umiestnite objednávku a platbu úspešný.

Cla

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo lodné náklady. Tieto poplatky sa kupujúci\ \ 's zodpovednosť.

Právne Úsilie na zníženie príslušné dovozné clo (alebo GTS alebo V. A. T. alebo iných Daní) v rôznych krajinách, a vo väčšine prípadov tam je málo alebo žiadny nárok. Avšak, táto transakcia nezahŕňa tieto poplatky (ak je to uplatniteľné). Budeme robiť najlepšie, čo môžeme, aby sa právne minimalizovať DPH expozície na vašu žiadosť. Za žiadnych okolností, sme nie je zodpovedná za daní (DPH).

Pripomienky: 1. Naším cieľom je:Zákazník má právo navždy. 2. Ak budete spokojní s nákupom a naše celkové služby, váš komentár je veľmi dôležité pre náš úspech v podnikaní. Venujte prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie 5. 3. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

Prajem vám šťastný nakupovanie!!! Ďakujem za pozornosť!!!

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty