12V 178DB Super Vysoká Šesť Trúby Elektronicky Riadené Auto Air Horn s Kompresor pre Automobily/Nákladné automobily/Člny/ Motocykle

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: air horn motocykel, elektronika motora, claxon 12v koe, horn, roh pre auto hlasné, air horn, 12v kompresor vzduchu rohy, horn truck, profesionálne trúba, šál na skúter.

    €37.30 €60.17
  • Model Rok: -
  • Externé Testovanie Certifikácia: CCC
  • Špeciálne Funkcie: -
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh Materiálu: -
  • Položka Druh: Multi-tone & Claxon Rohy
  • Názov Modelu: -

Popis

Napätie: 12V

Pracovný Tlak: Spotreba 0,3 - 0,9 Mpa, 0.42 - 0.68 Mpa

Rozsah Teploty Úprava: - 40 + 80 ℃

Životnosť: Viac ako 100 000 krát

Prúd: 5A

Hladina zvuku: 178 DB

Kaliber: 90 MM

Materiál: Kov

Air Horn Farba: Čierna

Kompresor Farba: Červená

Funkcie:

- Priamo pripojené na napájanie je možné použiť.

- Tento produkt sa vzťahuje na všetky motorové vozidlá a lode s air zdroj zariadení.

- Horn air zdroj by mal byť zavedený priamo z nádoby pre lepšiu kvalitu zvuku, varná nádoba musí byť neustále vyčerpaná vody, vplyv na životnosť elektromagnetický ventil.

- Zvučný kvality, diaľkový prenos.

- Vysoká citlivosť a dlhú životnosť.

Poznámky:

- Elektromagnetický ventil vzduchu spoločného potrubia by mali byť dôkladne utesnené, niekedy blokovaný filter čistý v prevádzke, a vždy by mal byť vyčistené tak, ako nemá vplyv na kvalitu zvuku.

Bežné Problémy Streľba Z Klaksón Auta:

- Klaksón auta je zariadenie, ktoré sa často používajú v jazde. Ak horn zlyhá, bude nepohodlné jednotky. Keď horn stlačení tlačidla na volante alebo iné postavenie, aktuálnu z batérie bude prúdiť cez slučku na elektromagnetické cievky na roh relé. Keď elektromagnetická cievka priťahuje relé v pohybe, kontaktný spínač, aby sa v blízkosti, aktuálnom bude prúdiť na roh. Elektrický prúd spôsobuje elektromagnet zvnútra africkom do práce, spôsobuje vibrácie membrány vibrovať a produkovať zvuk.

- V mnohých problémov, s reproduktorom, problém je zvyčajne zavinenia rečník sám. Najmä, tam sú niektoré chyby v montážnej polohe roh navrhol niektoré autá. Keď prší, to je jednoduché, aby sa africkom dostať mokré od dažďa, spôsobuje škody na roh. Môžete si pozrite nasledujúce kroky, keď dôjde k poruche.Niekedy neoznamuje africkom prepínač, ak horn niekedy ring, niekedy nie prsteň, je roh vnútorný spínač kontakt nie je dobré, v niektorých je aj horn sám problém.

- Na poškriabaný zvuk je väčšinou spôsobená nedostatočnou kontakt zástrčku, najmä pre každý kontakt okolo riadiaci disk, ktorý je ľahko nosiť vzhľadom na časté používanie.

- Najprv skontrolujte poistku zistiť, či je poistky, potom vytiahnite roh siete a používať multimeter na meranie, či tam je elektrina, keď roh prepínač je stlačené. Ak nie je elektrina, skontrolujte rohovej sedačky a relé. Ak je tam elektrina, je to problém horn sám. V tomto okamihu, môžete sa tiež pokúsiť upraviť maticu na roh a zistite, či dokáže zvuk. Ak to stále neznie, budete musieť nahradiť roh. Balík obsahuje

6 x Air Horn

1 x Príslušenstvo

1 x Kompresora

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty